Bycie konsultantką wiąże się z wieloma korzyściami, o których warto wiedzieć przed podjęciem współpracy. To jakie warunki mamy jako konsultantka czy konsultant zależy też od samej firmy, która tworzy plan marketingowy dla swoich partnerów. W przypadku firmy AVON mamy dwie drogi rozwoju: jako konsultantka bądź jako lider. W przypadku konsultantki otrzymujemy dostęp do konta AVON i rabat na produkty (nawet do 40%) – dzięki czemu możemy zamawiać asortyment dla siebie w znacznie niższych cenach bądź sprzedawać je swoich klientom. W przypadku chęci podjęcia większej współpracy – jako lider – możemy budować zespół konsultantek i wypracowywać co każdą kampanię (3 tygodnie na katalog) wynagrodzenie za wyniki.

Rejestracja w AVON – Krok I

Aby dołączyć do AVON w pierwszej kolejności należy zgłosić swoje dane w formularzu rejestracji. Rejestrując się przez formularz dostępny na w zakładce: Zostań konsultantką AVON – otrzymujesz opiekę w pomoc w dalszych krokach. Możesz w formularzu zgłosić chęć kontaktu dzięki czemu skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania. Dodatkowo poinformujemy Cię o dodatkowych korzyściach i specjalnych okazjach, które warto wziąć pod uwagę po rejestracji (np. program na start – 6 zestawów produktów w cenie za 1zł). Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego AVON warto wpisać także serię i nr dowodu osobistego – dzięki temu AVON automatycznie przydzieli Tobie rabat 15% na produkty już od 0zł oraz otrzymasz limit kredytowy do 500zł dzięki czemu będziesz mógł opłacić swoje zamówienie w terminie 14 dni. Oczywiście czym większy obrót robimy w AVON tym większy rabat otrzymujemy. Maksymalnie możemy skorzystać z rabatu 40%. Szczegóły dostępne są na stronie głównej.

Pierwsze logowanie w AVON – Krok II

Drugim krokiem koniecznym do założenia konta w AVON jest przejście przez proces pierwszego logowania. Po zaakceptowaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz w sms i wiadomości e-mail swój nr personalny. Co to właściwie jest nr personalny? Jest to Twój identyfikator w AVON, którym będziesz logować się do  panelu. Numer personalny wykorzystywany jest także często w czasie budowania zespołu. Gdy już zalogujesz się przez link, który otrzymasz w mailu otrzymasz stały dostęp do platformy AVON i pakiet korzyści jako konsultantka/konsultant.

Zamówienia w  AVON – Krok III

Ostatnim krokiem jako konsultantka jest złożenie pierwszego zamówienia. Pamiętaj o pakiecie korzyści – programie na start i odbiorze produktów tylko za 1zł. Aby  dopytać o szczegóły programy zarejestruj się przez Nasz formularz AVON a my opowiemy Tobie więcej o dodatkowych korzyściach.

Brak zobowiązań w AVON

Pamiętaj! W AVON możesz podjąć współpracę jako konsultantka oraz jako lider budując własny zespół. W obydwóch przypadkach nie masz żadnych obowiązków i nie musisz zupełnie nic zrobić. W przypadku nie dokonania zamówienia przez 3 miesiące po prostu uzyskasz status konsultantki nieaktywnej – a po roku Twoje konto zostanie usunięte. Niezależnie od tego w każdym momencie będzie istniała możliwość ponownej rejestracji. Jako lider budujący zespół także nie masz żadnych obowiązków.

AVON to świetna propozycja dla każdego – połączenie pakietu korzyści, stały rabat na produkty, możliwość budowania zespołu, a także sprzedaż produktów może przynosić każdemu znaczące dochody. A wszystko to w czasie jakim chcemy – często tak naprawdę przy okazji 🙂

Kategorie: Bez kategorii

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *