Poniżej prezentujemy kilka prostych sztuczek, które warto uwzględnić przy sprzedaży. Pomogą one na pewno w niejednej sytuacji i pozwolą wypracować dodatkowy dochód. Najczęściej działania sprzedażowe, które przedstawiamy wykonuje się przy okazji – dlatego też nie zabierają one zbyt wiele czasu. Dodatkowo z pewnością okażą się one przyjemne dla każdego i pozwolą nabrać umiejętności sprzedażowych i kontaktowych, które przydadzą się także w codziennym funkcjonowaniu oraz w pracy. Jako konsultant czy konsultantka AVON masz możliwość dorobienia sobie do comiesięcznej pensji kilkuset złotych. Osoby zaangażowane w sprzedaż produktów AVON bądź budowanie zespołu jako lider bardzo często w pełni utrzymują się tylko z pieniędzy, które pozyskują dzięki współpracy z AVON – jednocześnie zarządzając w pełni swoim czasem.

Stwórz potencjalną listę klientów

Działaniem, które jest totalną podstawą jeżeli chcemy w krótkim czasie zarobić dużą ilość pieniędzy to zrobienie listy potencjalnych klientów. Jeżeli jesteś młodą osobą to warto wpisać na tą listę członków rodziny – babcię, ciocię, wujka. Są to takie osoby, które chętnie wesprą Nasze młodzieńcze działania. Na listę dobrze wpisać także Naszych dobrych znajomych, a także koleżanki czy kolegów z pracy. Odpowiednio zrobiona lista może Nam przynosić regularny dochód – raz dobrze obsłużony przez Nas klient chętnie do Nas powróci i będzie regularnie korzystał z Naszych usług.

Wykorzystuj każdą okazję

Okazje na wypracowanie dodatkowego dochodu pojawiają się prawie każdego dnia. Opierając swoje zarobki na rzetelnej i rozpoznawalnej marce jaką jest AVON dodatkowo możesz zyskać klientów, którzy będą już wiedzieli czego oczekują i jakie produkty chcą zamówić. Jadąc na spotkanie rodzinne możesz pokazać katalogi cioci czy kuzynce. Jeśli jesteś odważna/odważny po prostu powiedz że masz dostęp do produktów codziennego użytku takich jak perfumy, pielęgnację ciała, twarzy i włosów oraz kosmetyki i chciałabyś/chciałbyś pokazać katalogi firmy AVON właśnie nim. Możesz także przy okazji rozmowy o Tobie powiedzieć, że zajmujesz się obecnie sprzedażą perfum i kosmetyków firmy AVON – wiele osób zapyta Cię o katalogi i możliwość wykonania zamówienia. Podobnie możesz zrobić ze  swoimi znajomymi i przyjaciółmi. To proce pozyskiwanie klientów praktycznie nie zabierze  Tobie w ogóle czasu, a na pewno okaże się korzystne dla Ciebie i Twoich klientów.

Wykorzystaj internet

W Internecie bardzo wiele się dzieje. Obecnie każdy z Nas korzysta z Internetu i pozyskuje z niego informacje. Wykorzystując ten fakt możesz wypromować swoją działalność sprzedażową na facebook-u. Wiele osób na pewno zgłosi się do Ciebie. Pamiętaj tylko aby regularnie zamieszczać na tym portalu informacje. W ten sposób Twoi klienci obdarzą Cię rzetelnością i zaufaniem. Twoje wpisy powinny także zawierać przyjemne dla oka zdjęcia i trafne teksty czy hasła reklamowe. Możesz także napisać do swoich dobrych znajomych wiadomość, że obecnie zajmujesz się sprzedażą produktów AVON wysyłając im link do Twojej strony.

Zostań konsultantką AVON i zacznij zarabiać razem z Nami. Rejestrując się na Naszej stronie otrzymujesz stałą opiekę z dostępem do fachowej pomocy i aktualnych informacji.

Kategorie: Bez kategorii

2 Komentarze

Magda · 14 sierpnia 2017 o 12:27

Witam mam pytanie. Jeśli zostanę konsultantką Avon to dostaję kosmetyki do sprzedaży? Muszę je zamówić i kupić z własnej kieszeni czy dostanę katalog i na podstawie katalogu proponuję ceny zakupu? Pozdrawiam proszę o odpowiedz

rejestracja w AVON · 14 sierpnia 2017 o 13:11

Witaj Magdo 🙂
Po rejestracji w AVON otrzymujesz rabat na produkty. Jeśli chodzi o kosmetyki zamawiać je możesz wyłącznie na własny koszt. Za wyniki otrzymywać będziesz atrakcyjne bonusy. Szczególnie ciekawy jest tu program dla nowych konsultantek, dzięki któremu możesz odebrać zestawy produktów nawet za 1zł.
My natomiast po rejestracji przez Nasz formularz wysyłamy każdej zainteresowanej osobie zestaw katalogów i próbek. W późniejszym etapie za stałe obroty możemy również wysyłać takie pakiety ;))

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *